SAINER SIĘ WYDAJE (KAWS TEŻ)

Przed świętami obrodziło w wydawnicze nowości. Dwie gwiazdy światowego formatu mogą pochwalić się nowymi publikacjami! Najpierw coś co jest nam oczywiście bliższe – czyli premiera „Szkicownika” Sainera. Jest to jedna z niespodzianek przygotowanych wspólnie z Brain. Damage Gallery z okazji zbliżającej się wystawy, która już 14 grudnia wystartuje w Lublinie i na którą wszyscy czekamy z wypiekami.

Do każdego szkicownika dołączona będzie obwoluta, dwustronna. Awers zaprojektował Paweł Ryżko z Sainerem, zaś rewers to pejzaż Sainera. Wszystko wykonane w technice sitodruku i stemplowane. Oznacza to, że każdy szkicownik będzie jednocześnie małym printem Sainera. Zdjęcia jeszcze tego nie uwzględniają.

Nie tylko BDG i Sainer wydają nowe publikacje. Kilka dni temu premierę miał katalog przygotowany przez NGV, gdzie we wrześniu otwarto wystawę Kawsa. Do albumu dołączona była grafika- wszystko w nakładzie 750 egzemplarzy- cena 6200 dolarów australijskich czyli około 17 tysięcy złotych. Dzień później został wypuszczony sam album- cena 70 dolarów australijskich- niestety do ceny należy doliczyć około 100 AUD za przesyłkę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *