GALERYJNY WRZESIEŃ

Po okresie wakacyjnych festiwali, podróżowania i leniuchowania do gry wracają galerie. Już we wrześniu pojawi się kilka wystaw, na które warto zwrócić uwagę, o niektórych jak ta Cleona Petersona, pisaliśmy wcześniej i będziemy pisać już niebawem. Pozostałe punkty na wystawowej mapie wrzucamy poniżej.

Na początek odległe rewiry: Kanada i USA.

Do galerii C.O.A w Quebecu pojawi się Isaac Cordal. Jego solowa wystawa Ego Monuments zostanie otwarta 12 września i potrwa dokładnie miesiąc. 

Nieco dalej, bo Los Angeles, w galerii Over  the Influence pojawi się Todd James z wystawą „Theres np place like home”. Start już 8 września.

W Europie też szykuje się kilka ważnych wydarzeń. We Francji, w Hangar 107, w Nancy zagości Aryz. Hiszpan swoją ekspozycję otworzy 19 września. Także we Francji, w Aix-en-Provence, w galerii Saltiel pojawią się KAN i GRIS1 z wystawą KIDS4LIFE. 

Natomiast w Berlinie warto odwiedzić BC Gallery, które po dłuższej przerwie wraca do gry ze zbiorową wystawą The Distance Between, w której zaprezentują się Know Hope, Icy & Sot i Eron. Ta ostatnia wystawa 27 września. Można zaplanować cały miesiąc. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *